BOX

0

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, aby działać jeszcze lepiej. rozumiem

Mokre skafandry męskie

3/2mm Sport S-Flex Full

3/2mm SPORT S-FLEX MULTI-SPORT FULL-STRETCH -  skafander jest przeznaczony dla osób, które uwielbiają wszelakie sporty wodne i chcą uzyskać jakość elastycznego skafandra w technologii FULL-STRETCH bez nadwyrężania budżetu. Ta seria skafandrów jest wyznacznikiem standardów dla produktów podstawowych, łączy w sobie bezkonkurencyjne ceny oraz legendarne dopasowanie i jakość cechujące produkty BARE.

Galeria

Pozostałe zdjęcia produktu

Dostępne rozmiary

Wybierz swój rozmiar:

S M ML L XL 2XL

Dostępne kolory

Wybierz kolor produktu z dostępnych poniżej:

czarny
niebieski

Do pobrania

Tabela rozmiarów w PDF

Zapytaj o produkt

Cena: 645 zł zł


dodaj

Więcej szczegółów

  • Opis
  • Specyfikacja techniczna
  • Wideo

Jakość FULL-STRETCH w bardzo przystępnej cenie. Doskonały podstawowy skafander dla entuzjastów sportów wodnych, którzy cenią sobie swobodę ruchów oraz dopasowanie typu „druga skóra”, a nie potrzebują dodatkowych cech, które oferuje seria VELOCITY. S-FLEX został stworzony z zastrzeżonej mieszanki neoprenu, która zapewnia najwyższy poziom elastyczności, co przekłada się na łatwe ubieranie i zdejmowanie skafandra, zwiększa komfort i swobodę ruchów, dodatkowo powleczony gładką warstwą zewnętrzną. Wzmocnienia na kolanach z ARMOR FLEXU wydłużają żywotność skafandra z jednoczesnym zachowaniem pełnej elastyczności FULL-STRETCH w chronionych miejscach.

Wykonany z elastycznego neoprenu S-FLEX FULL-STRETCH dla najwyższego komfortu i swobody ruchów

INNOWACJA - "S-FLEX" został stworzony z zastrzeżonej mieszanki neoprenu, która zapewnia najwyższy poziom elastyczności, co przekłada się na łatwe ubieranie i zdejmowanie skafandra, zwiększa komfort i swobodę ruchów, dodatkowo powleczony gładką warstwą zewnętrzną. Wzmocnienia na kolanach z ARMOR FLEXU wydłużają żywotność skafandra z jednoczesnym zachowaniem pełnej elastyczności FULL-STRETCH w chronionych miejscach.

Gwarancja: 2 lata

Płyn do prania i zmiękczania mokrych i suchych skafandrów 260ml AM1015 -260ml w zestawie.

 

  • komfortowa anatomicznie wyprofilowana kryza szyjna z 2MM GLIDESKIN z zapięciem Velcro™, minimalizuje przedostawanie się wody w okolicach szyi/zamka, umożliwiając dzięki temu dłuższe nurkowanie
  •   bardzo długi, wytrzymały zamek na plecach dla łatwego ubierania i zdejmowania skafandra
  •   bezszwowe łączenia pod ramionami dla najwyższego komfortu
  •   uchwyt w dolnej części zamka dla ułatwienia samodzielnego zapięcia skafandra (tylko 7MM + 5MM)
  •   anatomicznie dopasowany trójwymiarowy krój