BOX

0

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, aby działać jeszcze lepiej. rozumiem

Mokre skafandry męskie

7mm Sport S-Flex Vest

7mm Sport S-Flex Vest docieplenie do serii 7mm Sport S-Flex Full i 5mm Sport S-Flex Full - skafander jest przeznaczony dla osób, które uwielbiają wszelakie sporty wodne i chcą uzyskać jakość elastycznego skafandra w technologii FULL-STRETCH bez nadwyrężania budżetu. Ta seria skafandrów jest wyznacznikiem standardów dla produktów podstawowych, łączy w sobie bezkonkurencyjne ceny oraz legendarne dopasowanie i jakość cechujące produkty BARE. 

Dostępne rozmiary

Wybierz swój rozmiar:

S M MT MLS ML MLT LS L LT XLS
XL XLT 2XLS 2XL 3XL

Dostępne kolory

Wybierz kolor produktu z dostępnych poniżej:

czarny

Do pobrania

Tabela rozmiarów w PDF

Zapytaj o produkt

Cena: 695 zł zł


dodaj

Więcej szczegółów

  • Opis
  • Specyfikacja techniczna

7mm SPORT S-FLEX VEST - skafander jest przeznaczony dla osób, które uwielbiają wszelakie sporty wodne i chcą uzyskać jakość elastycznego skafandra w technologii FULL-STRETCH bez nadwyrężania budżetu. Ta seria skafandrów jest wyznacznikiem standardów dla produktów podstawowych, łączy w sobie bezkonkurencyjne ceny oraz legendarne dopasowanie i jakość cechujące produkty BARE. 7mm Sport S-Flex Vest jest dedykowane jako docieplenie do skafandrów 7mm i 5mm Sport S-FLEX.

 Wykonany z elastycznego neoprenu S-FLEX FULL-STRETCH dla najwyższego komfortu i swobody ruchów

INNOWACJA - "S-FLEX" został stworzony z zastrzeżonej mieszanki neoprenu, która zapewnia najwyższy poziom elastyczności, co przekłada się na łatwe ubieranie i zdejmowanie skafandra, zwiększa komfort i swobodę ruchów, dodatkowo powleczony gładką warstwą zewnętrzną. Wzmocnienia na kolanach z ARMOR FLEXU wydłużają żywotność skafandra z jednoczesnym zachowaniem pełnej elastyczności FULL-STRETCH w chronionych miejscach.

Gwarancja: 2 lata

Płyn do prania i zmiękczania mokrych i suchych skafandrów 260ml AM1015 -260ml w zestawie.

  • bardzo długi, wytrzymały zamek umieszczony ukośnie z przodu  dla łatwego ubierania i zdejmowania skafandra
  • bezszwowe łączenia pod ramionami dla najwyższego komfortu
  • anatomicznie dopasowany trójwymiarowy krój
  • podwójnie klejony łączony szwami SECURE-LOCK, zapewnia lepszą izolację i redukuje przedostawanie się wody, zwiększa komfort cieplny pod wodą
  • wygodny wyprofilowany kaptur